Jesteśmy jednymi z najlepszych dostawców usług internetowych dla firm na Wrocławskim rynku. Skorzystaj z naszych usług za pomocą poniższego formularza:

IT & Telekomunikacja

Posiadasz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, a zrobimy wszystko co w naszej mocy aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Kontakt możliwy jest również poprzez Biuro Obsługi Klienta pod adresem email: kampus@ultranet.com.pl

Internet i łącza:

Ultranet to optymalny wybór dla Twojego biznesu! Internet biznesowy jest przygotowany dla wymagających firm, które cenią sobie komfort i jakość pracy. Dostęp do zasobów firmowych i publicznego internetu jest realizowany stałym światłowodowym, niezawodnym symetrycznym łączem które umożliwia transmisję głosu i prowadzenie wysokiej jakości wideokonferencji.

Dla klientów biznesowych oferujemy łącza dzierżawione transmisji danych i dzierżawę włókien światłowodowych.
Stosujemy innowacyjne i sprawdzone rozwiązania, które usprawniają codzienną pracę.

Koncentrujemy się na profesjonalnym świadczeniu usług, nie zapominając o minimalizacji kosztów w Państwa firmie.

Hosting i kolokacja:

Kolokacja to usługa najmu powierzchni i infrastruktury teletechnicznej w Ultranet Data Center. W ramach usługi kolokacji zapewniamy optymalne warunki środowiskowe dla urządzeń:

• 2 niezależne źródła zasilania,
• System podtrzymania zasilania UPS z agregatem prądotwórczym,
• Wydajna instalacja klimatyzacyjna

Zapewniamy zabezpieczenie fizyczne przechowywanych zasobów poprzez zapewnienie ochrony fizycznej budynku, system kontroli dostępu osób oraz systemy monitoringu wizyjnego. Ultranet Data Center posiada przyłącza telekomunikacyjne do kilku niezależnych operatorów. W ramach Ultranet Data Center oferujemy usługi hostingu stron www oraz poczty, dostępne są również usługi serwerów wirtualnych.

Serwis IT:

Dział IT Ultranet oferuje usługę Outsourcingu IT, w ramach której pomożemy Ci skoncentrować się na Twoim biznesie. Zapewniamy usługi utrzymaniowe dla całego środowiska IT:

  • serwerownia,
  • bezpieczeństwo,
  • Wi-Fi,
  • stacje robocze.